ספרי על החוויה האישית שלך מאתרי היכרויות? - ביקש ממני הכתב

"התחושה היתה לפעמים כרואה ואינה נראית. אלפי גברים שאת צריכה לעשות ביניהם עבודת סינון. עד שאת אוספת את הכוחות לפנות לאחד הגברים, רוב הסיכויים הם שהוא בכלל לא יענה לך. אז את מוצאת את עצמך בעיקר נעלבת, מרגישה דחויה ומתחילה לפתח תיאוריות לא רלוונטיות על מי ומה שאת. אם כבר הצלחת ליצור קשר, אז אחד בכלל רוצה רק יחסי 'יזיזות' ואת לא. אחר מגיע אחת לשלושה חודשים לארץ והוא רוצה חברה לבילוי ואילו את רוצה זוגיות, השלישי שלוש דקות אחרי שפתחת שיחה, ירצה לבדוק את גודל ומידת החזייה שלך ואת מיד מתכווצת ונעלבת עד גועל.

"נכון שהכל טוב ומקובל, רק שאני נכנסתי לאתרים הללו כדי למצוא בן זוג לחיים, לבנות שוב משפחה. אחרי כמה נסיונות כושלים, פורשים לקחת מנוחה ואז כנראה תעבור עוד שנה עד שתעזי שוב להתחיל ולנסות מחדש. כמה אפשר? ברור שבין כל אלפי הגברים יש אחד שרוצה זוגיות, אבל אם אין את הכלים הנכונים כדי לאתר אותו ובכלל לשרוד את התהליך. הסיכוי שהוא יימצא קלוש ומייאש".

לקריאת הכתבה כולה וההבנה כיצד נולד המיזם שלנו כנסו לקישור:

כתבה בשקמה חולון

 

על הפרויקט

משנים גישה.
מוצאים אהבה.

לראשונה בישראל- TWOgether , אתר ייחודי שבו ניתן להכיר נשים וגברים שעברו קורס חווייתי ולמדו שפה חדשה ליצירת זוגיות נכון, יש כבר אתרי היכרויות, נכון, יש כבר קורסים למציאת זוגיות, אבל בפעם הראשונה אנחנו מציעים לכם גישה חדשה המשלבת קורס ייחודי ליצירת זוגיות עם גישה לאתר סגור שבו חברים רק גברים ונשים שעברו את הקורס כמוכם.

רוצה לשנות גישה ולמצוא אהבה ?
הרשם/י לקורס תתקדם/י לפרמיום ותמצא/י אהבה .

TWOgether אתר היכרויות שבו כל החברים עברו קורס חווייתי וייחודי בו לומדים שפה חדשה ליצירת זוגיות

בוגרי TWOgether מספרים

היה פשוט מרתק. זה כמו להסתכל במראה ולראות את המציאות בפרצוף.

היה מלמד, ההנחיה מעולה והמפגש של גברים ונשים שמדברים בכנות וסוף סוף מבינים (קצת) את הצד השני היה ממש מיוחד בעייני. מצפה לשבוע הבא.

תודה גדולה, איזה מנחה מדהימה וחברים מופלאים.

הרבה חומר למחשבה

הקבוצה המעורבת מאד עוזרת לכל צד להכיר ולגלות ששני הצדדים נמנעים מאותן סיבות לפעול ליצירת קשר… הרבה אסימונים נפלו לי בזכות הפתיחות והכנות שלנו המשתתפים.

קרן הובילה אותנו במיומנות ויצרה אצלי סקרנות רבה להמשך.

תודה לקרן, היית מקצועית והעברת ההרצאות בצורה מעניינת ונעימה, תודה לקבוצה ולכל אחד ואחת שתרמו לביחד ולתובנות.

תודה רבה על הכל בהצלחה לכולם נשארתי עם טעם של עוד אמליץ למי שזקוק לשנות גישה

קרן, עינת והלית המון תודה על סדרת מפגשים מהנה ומועילה.

הסדנא האירה לי נקודות עיוורות בהתנהלות שלי ובדרכי החשיבה שלי בהתנהלות אל ובתוך מערכת זוגית. אני עסוק בלממש במרץ את הגישה החדשה. תודה.

מדברים על TWOgether

הרשם לערוץ

מאמרים וחדשות