איפה הוא האחד? איך אדע שמצאתי את המושלמת עבורי?

אגדות הילדות שלנו מספרות לנו על הנסיך או נסיכה, ושרק איתם ימצאו אהבה וזוגיות אמיתית. מצטערת אני נאלצת לנפץ לכם את החלומות ובעיקר את המיתוס. אבל לא נשאיר אתכם בלי תשובות וטיפים לבניית זוגיות נכונה וטובה.

המיתוס הכי חשוב אני רוצה לשבור הוא: אין דבר כזה האחת/האחד

למה? כי אין רק מישהו אחד שמתאים לכם? בעיקר כי אתם בעצמכם משתנים עם השנים ויחד עם זה משתנה גם הטעם וסדרי העדיפויות שלכם.

הרי גם בני זוג שחיים יחד מגיל צעיר ועד זקנה, גדלים ומשתנים כל הזמן. קחו את זה בחשבון כשאתם מחפשים את בן או בת הזוג שלכם.

אבל חיכתי כל כך הרבה שנים או שנים התפשרתי, לא מגיע לי עכשיו בן או בת זוג מושלמים?

מגיע לכם הטוב ביותר, אולם בן זוג מושלם לא קיים והוא ודאי לא אמור לספק את כל הצרכים שלכם. הוא לא באמת יצליח. תמיד יהיו הבדלים ופערים, השאלה רק איך תגשרו עליהם.

אם כך מסתבר שכנראה ובזמן שאתם חולמים על מישהו או מישהי שלא קיימים, אתם מפספסים הזדמנויות להכיר אנשים שיכולים להתאים לכם.

במציאות הגרסה לאגדה על הנסיך או הנסיכה שיושיעו אתכם עובדת בצורה אחרת לגמרי.

אתם חייבים להבין שלכל אחד יש לא מעט מכסים שיכולים להתאים לו. אם אתם לא מאמינים בזה  זו יכולה להיות אחת הסיבות ש"מתחבאים" לכם כל המאהבים ואתם לא רואים אותם?

דמיינו את עצמכם לפני עשר, 15 שנים. השתניתם, או שלפחות סדרי העדיפויות שלכם השתנו, נכון? אי אפשר להניח שזה לא ישפיע גם על הזוגיות. ועל מי יהיה בן או בת הזוג שלכם. מה שמיד שובר את האופציה לאחד או אחת.

עוד תפיסה לא מציאותית היא שבן או בת זוג אחת יספקו את כל מה שאתם צריכים: מבחינה רגשית, אינטלקטואלית, משפחתית, מבחינת תחומי עניין ועוד. לא תמיד זה יכול להיות אפשרי, במציאות זה לא ככה. ככל שתמהרו לשים לב לכך ולקבל את העובדה שבן או בת הזוג לא אמורים לספק את כל הצרכים שלכם, תמנעו מעצמכם תסכולים מיותרים ובעיקר תגדילו את מאגר האופציונליים שלכם לזוגיות.

יש בזוגיות טובה דברים חיוניים שלא מוותרים עליהם, כמו תחושת ביטחון, אינטימיות רגשית ומינית. אבל כל השאר - חלקם יסופקו בתוך מערכת היחסים, חלקם לא וזה בסדר. אם הזוגיות טובה אתם תמצאו פשרות ומדי פעם כל אחד יילך לקראת השני. כן, יש מקום לבדוק עד כמה השוני ביניכם מפריע, אם בכלל. אולם ההמלצה למצוא 3 ערכים חשובים בלעדיהם זוגיות טובה לא תוכל להתקיים מבחינתכם וכל השאר לבדוק אם וכיצד תוכלו לחיות איתם בשלום תוך הבנה שיש צורך לפשרה..

אז צאו לדרך מסתבר שיש לא מעט גברים או נשים שרק מחכים לאהבה שלכם.

 

 

 

 

 

 

 

על הפרויקט

משנים גישה.
מוצאים אהבה.

לראשונה בישראל- TWOgether , אתר ייחודי שבו ניתן להכיר נשים וגברים שעברו קורס חווייתי ולמדו שפה חדשה ליצירת זוגיות נכון, יש כבר אתרי היכרויות, נכון, יש כבר קורסים למציאת זוגיות, אבל בפעם הראשונה אנחנו מציעים לכם גישה חדשה המשלבת קורס ייחודי ליצירת זוגיות עם גישה לאתר סגור שבו חברים רק גברים ונשים שעברו את הקורס כמוכם.

רוצה לשנות גישה ולמצוא אהבה ?
הרשם/י לקורס תתקדם/י לפרמיום ותמצא/י אהבה .

TWOgether אתר היכרויות שבו כל החברים עברו קורס חווייתי וייחודי בו לומדים שפה חדשה ליצירת זוגיות

בוגרי TWOgether מספרים

היה פשוט מרתק. זה כמו להסתכל במראה ולראות את המציאות בפרצוף.

היה מלמד, ההנחיה מעולה והמפגש של גברים ונשים שמדברים בכנות וסוף סוף מבינים (קצת) את הצד השני היה ממש מיוחד בעייני. מצפה לשבוע הבא.

תודה גדולה, איזה מנחה מדהימה וחברים מופלאים.

הרבה חומר למחשבה

הקבוצה המעורבת מאד עוזרת לכל צד להכיר ולגלות ששני הצדדים נמנעים מאותן סיבות לפעול ליצירת קשר… הרבה אסימונים נפלו לי בזכות הפתיחות והכנות שלנו המשתתפים.

קרן הובילה אותנו במיומנות ויצרה אצלי סקרנות רבה להמשך.

תודה לקרן, היית מקצועית והעברת ההרצאות בצורה מעניינת ונעימה, תודה לקבוצה ולכל אחד ואחת שתרמו לביחד ולתובנות.

תודה רבה על הכל בהצלחה לכולם נשארתי עם טעם של עוד אמליץ למי שזקוק לשנות גישה

קרן, עינת והלית המון תודה על סדרת מפגשים מהנה ומועילה.

הסדנא האירה לי נקודות עיוורות בהתנהלות שלי ובדרכי החשיבה שלי בהתנהלות אל ובתוך מערכת זוגית. אני עסוק בלממש במרץ את הגישה החדשה. תודה.

מדברים על TWOgether

הרשם לערוץ

מאמרים וחדשות